[Solved] Counting by referencing a label text and adding to self not working

hi thanks.why my project work in live test???

good question. but it shouldn’t so please dont expect it to work. Please follow my simple tutorial to begin using a simple counter

Are you using thinkable X?yes

شاید این کار در گذشته انجام شده باشد اما فکر می کردم از فرصتی برای ارسال یک آموزش جدید استفاده می کنم!
پیوند ریمیکس

بنابراین برای ایجاد پیشخوان به چند مورد اساسی نیاز دارید. ابتدا به طرح مورد نظر خود نیاز دارید. این ممکن است مانند بسیاری موارد به نظر برسد ، اما برای مورد استفاده (هدف) ما فقط یک برچسب و یک دکمه خواهیم بود.
شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 1.56.58 PM
410 × 778 11 KB
شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 1.56.54 PM
شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 1.56.54 PM
490 × 508 23.2 KB
شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 1.57.04 PM
420 × 562 18.5 KB

اگرچه شما نمی توانید برچسب را ببینید ، در آنجاست. متن بارگیری شد و هنگام بارگیری برنامه جایگزین خواهد شد.
بعد متغیر Stored را تنظیم و تنظیم می کنم. این یک گام مهم است. اگر تنظیم کنید که مقدمه ممکن است مقداری مقدار اولیه را داشته باشد ، برنامه نمی داند که آیا باید یک لیست ، کلمه منفرد ، شماره و غیره باشد ، بنابراین ما متغیر را برای اهداف خود 0 قرار می دهیم زیرا بیشتر شمارنده از 0 شروع کنید. این اولین بار است که برنامه بارگیری می کند. ما متغیر را به = null (که همیشه در بار اول خواهد بود) بررسی می کنیم و اگر این کار را انجام دهیم = null آن را بر روی 0 قرار می دهیم. چرا فقط آن را بر روی 0 سؤال نمی کنیم؟ زیرا اگر قبلاً شمارش چیزی را شروع کرده باشید ، هر بار که برنامه را باز کنید ، آن مقدار رونویسی می شود.
اگر برنامه شما از یکی از این موارد استفاده کند ، معمولاً می توانید روی صفحه نمایش چلپ چلوپ انجام دهید. پس هرگز مجبور نیستید دوباره نگران این موضوع باشید. من توصیه می کنم این کار را برای همه متغیرهای ذخیره شده / برنامه خود انجام دهید.
شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 2.01.33 PM

آخرین بلوک در اینجا خواستار اجرا شده است. این در زمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. توابع راهی برای کاهش تعداد دفعاتی است که شما باید همان کد را بنویسید. این یک کارکرد اساسی است که هیچ آرگومان (مقادیر برای انتقال) را ندارد. هنگامی که شما از چندین کارکرد مشابه در چندین مکان استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید آرگومان ها را بگنجانید ، بنابراین شاید به جای شمارش توسط 1 ، بتوانید مثلاً 10 را در آن حساب کنید.
این یک عملکرد ساده است که در مجموع 3 بار به آن فراخوانی می شود.

توصیه می کنم هر مؤلفه ای را که در اینجا انجام داده ام نامگذاری کنید. این اسم باید نشانه ای از آنچه که این مؤلفه یا مجموعه بلوک (در این مورد) برای انجام آن ارائه می دهد ، ارائه دهد
شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 2.04.39 PM
شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 2.04.39 PM
726 × 114 13.5 KB
بنابراین منطق را دنبال کنید بعد از بارهای برنامه ، var روی 0 (در صورت لزوم) و مقدار متغیر تنظیم می شود - مهم نیست که چه مقدار آن را روی صفحه نمایش داده می شود.

اکنون کارگر برنامه وارد بازی می شود. دلیل اینکه ما اینجا هستیم چگونه می توانید مقدار را به متغیر ذخیره شده تغییر دهید؟ اکنون ، من بلوک های “تغییر توسط” را که برای این منظور استفاده شده اند ، دیده ام اما قابل اطمینان نیستند و بنابراین من به طور مرتب از آنها استفاده نمی کنم. در عوض ، من از بلوک ریاضی آبی استفاده می کنم و مقدار را به خود متغیر اضافه می کنم. پس از افزودن متغیر ، من برای اجرای بروزرسانی صفحه به فرکانس (function) function.DisplayData می گویم.

شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 2.07.38 PM
شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 2.07.38 PM
774 × 162 14.5 KB
اکنون وقتی روی دکمه کلیک می کنید ، 1 به مقدار پایه اضافه می شود و آن مقدار روی صفحه نمایش داده می شود. تا زمانی که برنامه را حذف یا نصب مجدد نکنید یا دوباره روی دکمه کلیک کنید ، این مقدار تغییر نخواهد کرد.

و در آخر اینکه ، در صورت نیاز به راه اندازی مجدد ، چگونه می توانید متغیر را در 0 تنظیم کنید؟ مثل این
شات صفحه نمایش 2020-03-17 در 2.09.17 PM

screenshots are in the original post linked above

1 Like

I think the app interprets what you are doing as something like saying add A to 1.

i confused.i dont seen screenshot.please send me to english and no translate to persian because it bad translate.

1 Like

thanks .i read it :grinning:

does that solve your problem?

the live companion app is not a perfect replica of how a phone operates. You will learn that it behaviors a little differently but close enough for most purposes. However, things like that are a problem that should be addressed in future updates by the admins.

2 Likes

i work with android studio one year and work with appinventor 1 months and work with thunckable 1 days.
Which do you offer me?

http://bayanbox.ir/info/2377726319483196969/tennis1
i made this with appinventor.

https://thunk.app/w/ClhgYeynp
that took 2 minutes to make

how long on app inventor or android studio?

oh yes good work.please APK file send me .i see work with noxplayer? :smile:

same time

no this is a published web app by thunkable

1 Like

You mean on android studio, with java, you can make an entire counter app in 2 minutes?

1 Like

image
counter in appinventor

sure. I suppose that must be useful for your purposes. I am just offering a solution that will not crash your phone. Glad that works for you there!

1 Like

image
counter in appinventor

int a=0;
button.setOnClickListener(new View.OnClickListener() {
@Override
public void onClick(View view) {
textView.setText(""+ a++);
}
});

counter in android studio